Bendraukime:
+370 444 60 601
+370 698 43 370
info@spaudoslankas.lt
Stoties g. 7a, Telšiai

Apie mus

Esame šiuolaikiška ir moderni spaustuvė, teikiant visas spausdinimo paslaugas. Įgyvendiname bet kokios apimties ir sudėtingumo užduotis. Pateikite savo idėją ir mes pasiūlysime geriausius sprendimo būdus.
Vertybės, atspindinčios mūsų darbo metodus:
Greitis
Nepriklausomai nuo Jūsų užsakymo apimties, mūsų profesionali komanda pasiūlys pačias geriausias darbų atlikimo sąlygas.
Kokybė
Bendradarbiavimą grindžiame patikimumu ir ilgamete patirtimi. Esame orientuoti į aukščiausią kokybę, kurios siekiame nuosekliu ir tiksliu darbu.
Lankstumas
Suprantame, kad siekiant gerų rezultatų labai svarbus faktorius yra gebėjimas prisitaikyti, todėl vertindami tvirtą partnerystę, išliekame itin lankstūs.
Trumpai apie mus

Esame A. Baltmiškio firma „Spaudos lankas“, teikianti visas spaudos paslaugas. 
Spausdiname nuo spalvotų plakatų, lankstinukų, vizitinių kortelių iki knygų, kvitų, bilietų, segtuvų ir kt.  Paslaugas teikiame daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, organizacijų bei privačių asmenų.

Mūsų tvirtos komandos darbuotojai turi ilgametę darbo patirtį ir begalinį norą savo darbu padėti Jums. Spaudėjai, maketuotojai, dizaineriai, formų ruošėjai, knygrišiai ir kt. darbuotojai yra pasiruošę greitai ir kokybiškai atlikti Jūsų suformuota užduotį.

Esama šiuolaikiška ir moderni spaustuvė, orientuota į aukščiausius veiklos rezultatus, todėl nuolat stengiamės atnaujinti spausdinimo technologijas, darbo procesus ir pačią įrangą. Orientuojamės į tuos procesus, kurie leistų užtikrinti ir išlaikyti teikiamų paslaugų kokybę.

Teikdami spaudos paslaugas, užtikriname kokybišką, greitą ir tikslų užsakymų atlikimą.
Visi mūsų spaustuvės darbuotojai stengiasi, kad kiekvienas atėjęs klientas liktų patenkintas mūsų atliktu darbu. Visada pasiūlome ir patariame, kaip geriau, tinkamiau, įdomiau įgyvendinti Jūsų įdėją.
Mūsų devizas „Spausdiname kokybiškai, greitai ir už tinkamą kainą“ atitinka mūsų įmonės realybę, padėtį ir galimybes.
2014 © A. Baltmiškio firma „Spaudos lankas“ - profesionalios spaustuvės sprendimai Jums